fbpx
меблі на замовлення
сімейний бренд
kitchen 2

Дизайн кухні на замовлення, сучасні тренди

# 16.09.2021
v.v.paskevych

Кухня – це місце, де збирається вся родина, аби насолодитися смачними кулінарними шедеврами та провести незабутній час разом. Однак інтер’єр кухні повинен не тільки сприяти приємному дозвіллю, але й бути зручним та ергономічним під час приготування їжі. Дизайн сучасної кухні враховує всі аспекти: модні тренди та особисті вподобання власника в поєднанні з практичністю та зручністю під час роботи.

Кухні на замовлення: переваги

Нерідко, коли йдеться про кухні на замовлення, ми вважаємо, що це довго та дорого. Тому часто надаємо перевагу купівлі вже готової кухні. Звичайно, це допоможе зекономити час на проектуванні, розробці дизайну та виготовленні меблів. Однак кухні на замовлення мають чимало незаперечних переваг.

Одна з основних переваг – можливість виготовлення абсолютно унікальних меблів та розробки унікального дизайну. Це стосується як кольорової палітри приміщення, так і розмірів, форм та матеріалів меблів. Крім того, сучасний дизайн кухні на замовлення виконується з урахуванням усіх побажань замовників, у тому числі й бюджету, що дозволяє зекономити. Саме тому все частіше під час ремонту на кухні господарі звертаються за допомогою до професіоналів, аби втілити в життя всі свої ідеї.

Якщо ви вже знаєте у якому стилі та в яких кольорах буде ваша майбутня кухня, то переходьте на сторінку кухні на замовлення та перегляньте деталі стосовно процесу оформлення покупки.

З чого почати проектування кухні?

Насамперед варто оцінити розміри приміщення. Може здаватися, що чим більша площа, тим більше місця для втілення будь-яких дизайнерських задумів. Насправді ж, хорошому дизайнеру під силу розробити сучасний проект кухні навіть невелих розмірів. Для цього лише потрібно дотримуватися основних принципів правильного планування робочого простору та обирати світілі кольори в дизайні.

Наступний крок – вибір стилю кухні та палітри кольорів. На цьому етапі варто обдумати всі можливі варіанти. Сучасна кухня все частіше виглядає досить лаконічно та стримано. Однак оформлення повністю залежить від вподобань власника.

Перед початком ремонту не забудьте подумати над тим, які меблі та побутова техніка вам потрібні, а також на їхнім розміщенням. Від розміщення робочих поверхонь та побутової техніки залежать інші важливі елементи якісного сучасного дизайну на кухні – освітлення та електропостачання.

Планування простору на кухні

Основне правило правильного планування робочого простору – дотримання робочого трикутника “холодильник – мийка – плита”. Це три основні елементи, які ми використовуємо найчастіше. Між ними повинно бути достатньо місця для розміщення зручних робочих поверхонь. Крім того, від розташування холодильника, мийки та плити залежить розміщення кухонного приладдя в шафах.

Яка кухня підходить саме для Вас ? Робочий трикутник: “холодильник – мийка – плита”

Також варто пам’ятати про необхідність збереження вільного простору для безперешкодного пересування кухнею. Для середніх та невеликих кухонь найкраще обирати компактні меблі, які у разі необхідності можна збільшити в розмірах.

Сучасні тенденції в дизайні кухні

Перш за все потрібно чітко визначитися зі стилістикою кухні. Навіть для створення власного унікального проекту приміщення, в інтер’єрі варто дотримуватися єдиного стилю. Завдяки цьому кухня виглядатиме гармонійно й продумано.

Усі сучасні кухні відрізняються лаконічністю та стриманістю. В оформленні переважають пастельні кольори. Серед панівних стилей можна виокремити класику, прованс, мінімалізм, скандинавський стиль, а також хай-тек. Одна з головних переваг цих стилів полягає в їхній універсальності. Обравши один із цих дизайнерських напрямів, ви позбавитеся необхідності робити ремонт кожні 5-7 років, оскільки освіжити вигляд приміщення можна за допомогою аксесуарів та декору.

Сучасні кухні в класичному стилі

Незважаючи на свою назву, класичний стиль кухні  ніколи не втрачає популярності, підлаштовуючись під потреби сьогодення. Варто зауважити, що дизайнери рекомендують класичний стиль для приміщень середнього та великого розміру. Для реалізації кухні в класичному стилі найчастіше використовують натуральні матеріали – каміння та деревину. Однак, варто зазначити, що для економії або для підвищення ергономіки кухні, натуральні матеріали можна замінити штучними аналогами.

Класична кухня на замовлення 2022 в сіро коричневих кольорах

Палітра кольорів повинна бути максимально природньою, найкраще – у білих або темних тонах. Для класики характерні фасади з рамами та скляними вставками. Вибір побутової техніки найчастіше зумовлюється її лаконічністю та простотою. Дизайн кухні може бути доповнений декором – масивним гарнітуром з різбленням або позолотою, а також великими люстрами.

Стиль хай-тек

Стиль хай-тек, або стиль високих технологій у 2021 році використовують найчастіше. Якщо у вас в пріоритеті комфорт та зручність під час приготування їжі, цей стиль підійде саме вам. Комфорт та зручність досягаються використанням великої кількості сучасної побутової техніки та всіх можливих інновацій. Наприклад, “розумної” фурнітури: ящиків, шухляд та розподілювачів, які допомагають використовувати простір раціонально.

Для хай-тек характерно використовувати глянцеві поверхні контрастних кольорів, а серед матеріалів переважають пластик та метал. Техніку для такої кухні найкраще обирати вбудовану, на сенсорному управлінні. Незважаючи на свою високу ціну, така електроніка виграє за рахунок довговічності та зручності у використанні.

У стилі хай-тек на першому місці стоїть ергономіка та зручність, тому для кухні у цьому стилі не потрібні додаткові аксесуари та декор. Констрастні поверхні та фасади у поєднанні з правильно підібраним освітленням надають приміщенню дорогого вигляду і не вимагають додаткових прикрас.

В якості додаткового оздоблення та для більшої зручності в хай-тек кухнях встановлюють металеві стільниці, як на кухнях дорогих ресторанів. Стільниці з металу дорожчі, однак вони довговічні, стійкі до впливу води та високих температур, а також їх легко мити.

Мінімалізм в дизайні кухні

Мінімалізм підійде для приміщень будь-якого розміру, оскільки основна мета цього стилю – функціональність. Чіткі форми та лінії є характерними ознаками цього стилю. Найчастіше використовують матові поверхні через їхню практичність порівняно з глянцем. Фасади зазвичай гладкі, без рамок та скляних елементів.Полички та шухляди приховані від сторонніх очей, аби досягти бажаного ефе Світло - коричнева кухня модерн 2022 кту чистоти.

Стриманість простежується також у виборі кольорів: найчастіше використовують чорно-білу палітру. Основну увагу приділяють ергономічності приміщення, а не декору. Тому традиційний мінімалізм не передбачає аксесуарів та прикрас. Однак у 2021 році стиль мінімаліз почали поєднувати з іншими стилями, додаючи в дизайн яскраві акценти, які чудово відіграють на фоні чорно-білих меблів та додають приміщенню естетичного вигляду.

Скандинавський стиль

Основними ознаками скандинавського стилю вважають переважання світлих кольорів, велику кількість світла, функціональність, мінімум декору та максимум вільного простору. Ідеальний варіант – фасади та стільниця з натурального дерева з гладкою поверхною. Тим не менш, матеріали можна замінити якісними аналогами. Це не вплине на зовнішній вигляд інтер’єру, однак коштуватиме дешевше, а також полегшить господарям догляд за поверхнями.

Класичний колір кухні в скандинавськму дизайні – білий. Якщо традиційно це був лише холодний білий, то сьогодні дизайнери дають власникам можливість поексперементувати з відтінками. Ви також можете додати кілька кольорових акцентів. Крім того, важливо потурбуватися про джерела штучного освітлення. Це може бути не лише люстра, але й підсвітка над робочою зоною, а також торшери.

Дизайн кухні у стилі прованс

Сьогодні стиль прованс у чистому вигляді поступово втрачає свою популярність. Але його все ще використовують у поєднанні з іншими стилями. Особливо добре такі поєднання виглядають для кухонь, суміщених з їдальнями або вітальнями, де перехід між стилями відіграє важливу роль у зонуванні приміщення.

Кухня прованс тренди та стиль 2022

У “провансі” віддають перевагу пастельним кольорам, максимально наближеним до природніх. Дерев’яні меблі нерідко штучно зістарюють, аби надати їм антикварного вигляду. Рекомендовано використання натуральної деривини або якісних аналогів, щоб не зіпсувати атмосферу. З цією ж метою краще обирати вбудовані моделі побутової техніки.

Стиль прованс передбачає велику кількість відкритих полиць. На них можна розмістити декоративний посуд, серветки, фотографії, картини, підсвічники або живі квіти. Однак, не варто зосереджуватися лише на декоруванні. Велика кількість аксесуарів на кухні зменшує її функціональність та вимагає додаткового догляду.

Вибір матеріалів

Вибір матеріалу залежить від багатьох факторів, у яких дизайн відіграє важливу роль. Натуральні матеріали зазвичай вважаються найбільш якісними та довговічними. Натуральна деревина чудово підійде до будь-якого зі стилів, але це не бюджетний варіант. Крім того, натуральні матеріали нерідко потребують особливого догляду. Тому сьогодні все частіше звертають увагу на замінники, наприкад, МДФ або ЛДСП.

Майстри з виготовлення меблів вважають МДФ найбільш практичним матеріалом у співвідношенні ціни та якості. Він відрізняється достатньою довговічністю та не вимагає спеціального догляду, легко очищується, стійкий до води та високих температур. МДФ обклеюють ПВХ плівкою, завдяки чому фасади вашої кухні можуть бути будь-якого кольору та з будь-яким малюнком на ваш вибір.

Дотримання трендів у кольорах

Лаконічність та стриманість у дизайні кухні є візитівкою сучасного стилю 2021 року. Це ж стосується і вибору кольорів. Якщо ви хочете, щоб приміщення виглядало сучасно та гармонійно, рекомендуємо обрати 2-3 відтінки, які б вдало поєднувалися між собою. Загалом таблицю кольорів Ral ви можете переглянути у нашій статті “Таблиця кольорів Ral classic

Сьогодні все частіше надають перевагу кольорам чорно-білої палітри. Білий та бежевий кольори в кухні візуально збільшують простір, додають затишку та мають заспокійливий ефект. Все ж дизайнери радять поєднувати світлі відтінки з темними, або додавати яскраві елементи в інтер’єр. Наприклад, якщо ви обрали стиль мінімалізм, виграшно виглядатиме поєднання чорного та білого кольорів. Крім того, можна додати дерев’яні елементи для фасадів або поексперементувати з оздобленнням стін та підлоги.

Яскраві кольори кухні все ще використовуються для оформлення сучасної кухні. Тільки зараз, це зовсі інша гама яскравих кольорів – приглушена, стильна, сучасна. Однак, якщо ще кілька років тому тренди диктували робити усі меблі одного яскравого кольору (синього, зеленого або оранжевого), то сьогоднішні тенденції передбачають лише вкраплення яскравих елементів. Завдяки цьому інтер’єр не набридатиме, а у власників не виникатиме бажання змінювати його кожного року. Більше того, ви можете змінювати декоративні елементи, що дасть можливість освіжити зовнішній вигляд вашої кухні.

Обираємо меблі – на що звернути увагу?

Сучасна кухня складається не тільки з робочої зони та місць для зберігання, але й з обіднього простору. Для маленьких кухонь в якості обіднього простору можна обрати барну стійку біля підвіконня з високими стільцями. Якщо простір дозволяє, можна облаштувати повноцінну їдальню з масивним обіднім столом. Основний принцип облаштування обідньої зони – достатня кількість місць для усіх членів родини та наявність вільного простору для безперешкодного пересування.

Зберігання у кухні: переваги та недоліки

Для зберігання посуду та іншого кухонного начиння виокремлюють від семи шухляд різного розміру та комплектації. Намагайтеся дотримуватися принципів продуманного розміщення: габаритний посуд для приготування – недалеко від плити, столове приладдя – поруч з тарілками тощо. Це дозволить раціонально використовувати простір та час під час приготування їжі.

Для зберігання продуктів харчування часто виокремлюють велику шафу, на зразок комори. Ця шафа повинна мати достатню кількість полиць для зручного зберігання продуктів. У таких коморах зручно розміщувати продукти, які не псуються і не вимагають особливих умов зберігання.

Як обрати побутову техніку?

Про побутову техніку та її розміщення варто подумати завчасно. Стандартний набір техніки включає холодильник, плиту, витяжку та мікрохвильовку. Обирати плиту або варильну поверхню потрібно виходячи з того, як багато та як часто ви готуєте. Якщо рідко, то вистачить плити на 2-3 конфорки, для великих сімей, де приготування їжі займає досить багато часу, практичніше обирати плиту або варильну поверхню на чотири та більше конфорок. Витяжку обираємо за потужністю в залежності від плити та завантаженності кухні.

В сучасному дизайні все частіше господарі обирають холодильники без морозилки, а морозильну камеру купують окремо, розміщуючи її під стільницею. Під стільницей, недалеко від мийки розташовують і посудомийну машину. Але варто зауважити, що у цій техніці незавжди є необхідність.

Також завчасно продумайте розміщення дрібної побутової техніки: мікрохвильовки, чайника, кавоварки, тостера тощо. Вони повинні бути розміщенні так, щоб ними було зручно користуватися, і при цьому недалоко від розеток.

Потурбуйтесь про підлогу та стіни

Вибір правильних матеріалів для підлоги, стін та стелі на кухні також відіграє важливу роль як для довговічності ремонту, так і для зовнішнього вигляду. Для покриття підлоги найкраще використовувати кілька матеріалів. Керамічна плитка стійка до зовнішнього впливу та легко очищується, тому ідеально підійде для робочої зони. Для обіднього простору можна використовувати ламінат або паркет.

Стандартним покриттям для стін вважають вінілові шпалери, які легко мити, а у разі необхідності можна навіть перефарбувати в бажаний колір. Класичний фартух з керамічної плитки все ще популярний, але використовують також скляні фартухи або фартухи з пластику. Ці матеріали дають можливість нанести на поверхню будь-який малюнок, який слугуватиме декором вашої кухні.

Освітлення та електрика

Підсвідка у кухня 2022. Сучасні рішення Незалежно від обраного стилю, на кухні повинно бути достатньо світла, щоб приготування їжі було комфортним та безпечним. Дизайнери рекомендують поєднувати декілька джерел штучного освітлення. Наприклад, це може бути велика люстра над обідньою зоною, точкові лампи над робочим простором, а також додаткова підсвітка над стільницею. Крім того, якщо дизайн дозволяє, можна додати підвісні лампи на стіни або торшер на підлогу.

Кількість необхідних розеток можна визначити порахувавши кількість електронних пристроїв та додавши ще дві. Додаткові розетки можна сховати в шухляди або в стільницю. Наявність достатньої кількості джерел електроенергії зробить вашу кухню максимально функціональною.

Аксесуари та декоративні елементи

Кухонний декор обирають залежно від стилю. Традиційно декоративну функцію виконують фартух за робочою зоною та елементи освітлення. Головне правило під час вибору аксесуарів – не нашкодь. Кухня в першу чергу призначена для приготування та споживання їжі, тому велика кількість прикрас тут буде недоречна. Більше того, вони будуть постійно забруднюватися, тож доведеться витрачати більше часу на прибирання.

Затишну атмосферу можна створити за допомогою традиційних декоративних елементів – серветок, фартухів, рушників та квітів, які можуть стати яскравою деталлю в стриманому інтер’єрі кухні. Декор також може бути функціональним. Наприклад, можна використовувати дерев’яні або скляні контейнери для спецій.

 

Декорування кухні проводиться на фінальному етапі ремонту і повністю залежить від ваших вподобань та фантазії дизайнера.

Резной декор на мебели.

 

Поширити:
Інформативні статті про те, що буде корисним та про те, що надихає

Переходь у наш влог, читай нас у інстаграм

- поради на кожен день

Дружи з нами, пиши нам у:
На початок
Close
Зворотній зв'язок
- залиште заявку і ми якомога швидше перетелефонуємо вам

  * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

  Close
  Розрахувати вартість виробу
  - оберіть варіант, який потрібно прорахувати
  - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію
  КУХНІ

  Прорахувати кухню типу г-подібна, кутова, з острівком, пряма і т.д.

  Прорахувати кухню

   Підбір кухні
   Яку форму кухні підходитья для Вас?
   Підбір кухні
   Вкажіть розміри, можна приблизні
   Підбір кухні
   Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
   Підбір кухні
   З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
   Підбір кухні
   У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
   Підбір кухні
   Вкажіть запланований бютжет
   Підбір кухні
   Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
   Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
   Куди прислати Вам результат?
   по завершеню тесту - подарунок
   А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
   diana
   Дякуємо за вашу заявку!
   Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
   Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
   2
   3

    * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

    Close

     Підбір кухні
     Яку форму кухні підходитья для Вас?
     Підбір кухні
     Вкажіть розміри, можна приблизні
     Підбір кухні
     Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
     Підбір кухні
     З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
     Підбір кухні
     У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
     Підбір кухні
     Вкажіть запланований бютжет
     Підбір кухні
     Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
     Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
     Куди прислати Вам результат?
     по завершеню тесту - подарунок
     А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
     diana
     Дякуємо за вашу заявку!
     Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
     Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
     diana
     Діана

     менеджер по турботі до клієнтів

     Розробимо кухню, про яку мрієте. Розкажіть трішки про свої побажання і я підберу для вас найкращі варіанти.

     по завершеню тесту - подарунок
     Close
     Прорахунок інтер'єрних перегородок

      Це тип перегородки "під ключ", вона вже: порізана, з візерунком, пошліфована, поґрунтована, пофарбована та полакована - готова до встановлення.

      * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

      Close
      Розрахувати вартість виробу
      - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію

       * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності