fbpx
меблі на замовлення
сімейний бренд
Різьблені решітки в сучасному стилі з мдф
kitchen 2

Різьблені перегородки – кращі рішення для зонування інтер’єру

v.v.paskevych

Зонування простору

Власний простір – це слово, в більшості з нас, асоціюється із затишком, місцем, де ти можеш побути самим собою, у свому світі. Раніше, щоб це забезпечити, продумували планування до початку ремонту, вносити зміни у креслення, зводити громіздкі стіни, але – все змінилось. Зараз почали використовувати для зонування кімнати – різьблені перегородки під замовлення, або їх ще називають інтер’єрні перегородки, з різних матеріалів та варіантів виготовлення і саме про це ми поговоримо детальніше.

Декоративні різьблені перегородки, їх види, та варіанти виконання

Різьблені перегородки – це перегородки, що слугують для розділення простору з кріпленням до стін та без кріплень (ширми), виготовлені на спеціалізованому обладнані чпу станку – фрезері, індивідуальних розмірів та кольорів, матеріалу та з великою кількістю різноманітних варіантів візерунків – ідеально впишуться у будь-який дизайн, інтер’єр.

Варіантів, кольорів для виготовлення різьблених перегородок під замовлення є багато. Для них використовується лише екологічний матеріал. Виконуємо з: дерева мдф, фанери. В залежності від потреби, бюджету, інтер’єру й етапу ремонту, можна обрати різне виготовлення перегородки під замовлення:

 • лише різьблені перегородки з мдф;
 • декоративні різьблені перегородки з мдф ламінованого;
 • фарбовані перегородки у будь-який колір;
 • шпоновані перегородки мдф.

Варіанти №1 – лише різьблені перегородки, матеріал: мдф, дерево, фанера

Такі ажурні перегородки під замовлення – виготовляються дуже швидко. Термін виконання становить: до 5 робочих днів. І включають всього лише 2 етапи:

 1. Вибір візерунку: у нас на сайті, де їх є понад 70 варіантів, або розробимо ексклюзивний візерунок з ім’ям чи логотипом саме для Вас.
 2. Виготовлення: декоративна різьблена перегородка набуває того візерунку, який підійшов для Вас, за допомогою фігурного фрезерування на чпу обладнанні.

Всі інші завершальні етапи виробу зможете виконати самостійно – у майстрів не виникне з цим ніяких труднощів. Для цього ми надсилаємо інструкцію та надаємо постійну онлайн підтримку.

Підказка: найбільші переваги такого варіанту це – ціна, час виготовлення та ідеальне попадання у колір стін кімнати. Тобто такий варіант перегородки для зонування кімнати замовляють під час ремонту, або перед його плануванням. 

Прорізні стінові решітки

 

Варіанти №2 – різьблені перегородки у матеріалі: ламінований мдф

У такому виконанні перегородки з ламінованого мдф під замовлення – це є та ж плита МДФ, але уже з нанесеною на неї, двосторонньою ламінацією, меламінової плівки. Такий варіант виготовлення інтер’єрної перегородки мдф є середнім між 1 та 3 варіантом, на місці різблення візерунку – видно натуральний колір МДФ. Декоративні перегородки з мдф ламінованого встановлюють як на етапі ремонту, так і на його завершення.

Підказка: найбільші переваги такого варіанту це – ціна, час виготовлення, готовий виріб без усіх етапів, які містить варіант №3 “під ключ”, його описуємо нижче. Вибір кольорів неможливий – лише білий, у місці різьблення візерунку – натуральний колір мдф. 

 

Варіанти №3 – різьблені перегородки “під ключ”, матеріал: мдф, мдф ламінований, дерево, фанера

Найбільш поширеним є виготовлення “під ключ”, яке включає: візерунок 3д , різьблення перегородки, її шліфування, ґрунтування, фарбування та лакування (все це відбуваються в декілька етапів, із застосуванням ручної праці та професійного обладнання. Це подовжує термін виробництва різьблених перегородок під замовлення, і становить до 3 тижнів (в окремих варіантах, може й довше, це узгоджується з Вами індивідуально) У результаті маємо готовий, довершений виріб. Кольорів для цього варіанту можуть бути безліч, понад 200, за допомогою базової схеми колекції RAL (RAL CLASSIC), використання якої відбувається не лише у меблевій сфері, але й під час виготовлення перегородки мдф чи з фанери. Такі різьблені перегородки “під ключ” допоможуть реалізувати більше дизайнерських можливостей, втілити всі ваші задуми та ідеально вписатись у ваш інтер’єр.

Підказка: така перегородка – це родзинки інтер’єру, чудове розділення кімнати, простору в салоні чи офісі, без внесення змін у план, з великою кількістю кольорів. Легка у прибиранні та практична у використанні.

  Різьблена перегородка для зонування вітальні

 

Порівняння: варіанту№1 лише вирізаної перегородки та варіанту №3 інтер’єрної перегородки з усіма етапами “під ключ”

 

Декоративні різьблені решітки та перегородки з мдф без покриття Різьблена перегородка для зонування приміщення вирізана у мдф

Ажурна декоративна перегородка лише вирізана

Фарбована, готова до встановлення ажурна перегородка Паскевич Декоративна перегородка для зонування кухні та вітальні

Ажурна декоративна перегородка “під ключ”

Варіанти №4 – шпоновані різьблені перегородки, матеріал: мдф

Це елітний спосіб оформити простір у квартирі. Шпоновані перегородки додають розкоші та натуральності інтер’єру у будь-якому стилі: як класичному, так і сучасному, а неповторна текстура натурального дерева впишеться в будь-який дизайн. Такі декоративні різьблені перегородки для інтер’єру складно відрізнити від натурального дерева, що наповнить Ваш дім затишком, та вишуканістю.

Підказка: Така перегородка має не лише вище описані переваги, але й те, що натуральні шпоновані перегородки можна виготовити з тих самих матеріалів що й міжкімнатні дерев’яні двері, шпоновані міжкімнатні двері та двері прихованого монтажу. Так ваш інтер’єр буде ціліснім та гармонійним. Кольорів та текстур для такого типу перегородки – багато, вийде втілити найцікавіші ідеї.

Шпонована перегорода

Ажурні перегородки під замовлення, їх використання

Не важливо якого Ви віку, чим займаєтесь та де працюєте, поряд з нами завжди мають бути свої межі: чи це на роботі, на процедурах чи вдома. Простір – це те, чого прагне кожна людина, а декоративні різьблені решітки та перегородки – це саме те, що може забезпечити таке прагнення.

Декоративні різьблені перегородки під замовлення використовують:

 • для зонування кімнат
 • бюті салонів
 • для розділення простору в офісі
 • для фотостудій
 • для стоматології
 • у ресторанах, барах, кафе, готелях: HoReCa
 • школах
 • та навіть на весіллях.

Установка перегородок з мдф можлива в різних приміщеннях. Найчастіше такі моделі використовуються для розділення простору у квартирах, будинках, для створення тематичних зон в приміщенні та більш комфортних умов проживання. Стильні різьблені «стіни» монтуються між спальнею і вітальнею, кухонним простором і вітальні, для відділення гардеробної або холу, робочої й зони сну / відпочинку в дитячій і т. д. Перегородки можуть грати роль додаткової стіни при переплануванні. Установка таких конструкцій збільшує функціональність кімнат і надає «родзинки» інтер’єру.

Часто розділення простору потребує не квартира, але інші місця. Все більше почали виготовляти декоративні різьблені перегородки для кафе. Місця, для затишного сімейного відпочинку або веселого свята великої компанії – відокремлюються легкими перегородками мдф або там розміщують зручні мобільні ширми, які в разі потреби, можна скласти та забрати.

Сфери використання ажурних перегородок й справді не обмежуються лише будинком чи квартирою, а сфери використання збільшуються, для цього використовують декоративні різьблені перегородки під замовлення для салонів краси, офісів, стоматологій, масажних кабінетів та навіть школах.

Яка правильна назва для різьблених перегородок ?

Назв для інтер’єрних перегородок, як і сфер застосування – безліч: Декоративні різьблені перегородки, Решітки та перегородки, Декоративні різьблені решітки, Декоративні перегородки для зонування, Міжкімнатні перегородки, Розсувні міжкімнатна перегородка для кімнати, Ажурні декоративні перегородки мдф, Різьблені панелі, Прорізні решітки Прорізні стінові решітки, Різьблені решітки в сучасному стилі, Декоративні різьблені перегородки для інтер’єру кімнати, для зонування приміщення, ажурні перегородки тощо.

Як би Ви їх не називали, важливість та переваги використання в приміщенні – незмінні:

 • Дозволяють візуально легко розділити простір: створити декілька зон в одній кімнаті
 • Розділення приміщення без внесення змін у плані
 • Понад 70 варіантів готових візерунків
 • Індивідуальний дизайн та колір під ваш смак та інтер’єр
 • Можливість виготовити перегородки для кімнати без кріплень, змінювати їхнє розташування – перенести у будь-яке місце

Розміри кожного виробу підбираються індивідуально і для кожного матеріалу будуть різними. Для виготовлення виробу з мдф без стиків максимальні розміри 2,8 х 2м. Але завжди є рішення, які дозволяють зробити з’єднання – непомітними.

 

Якого виробника обрати, щоб купити декоративні різьблені перегородки?

Сімейний бренд меблів v.v.paskevych – експерти зонування твого простору. Розробляємо дистанційно: дуже швидко та легко. Доставляємо по Тернополі та відправляємо по всій Україні.

Різьблені перегородки під замовлення Паскевич ЛОГОТИП бренду

У нас можна замовити не лише ажурні міжкімнатні перегородки, але й:

 • рейки: з дерева, мдф, фанери
 • екрани для радіаторів
 • різьблені вироби та декор для оформлення будинку, свят, весіль: стенди, весільні арки, дзеркала, бильця ліжка, тумби та ін. елементи
 • різьблені решітки
 • декоративні панелі
 • ексклюзивне оформлення сходових
 • мобільні перегородки, перегородки – трансформери, ширми
 • оформлення каміну – портал для каміну
 • розсувні міжкімнатні двері
 • різьблені двері для гардеробної
 • тумби – перегородки
 • стелажі – перегородки

Замовити можна через сайт – залишивши заявку, зателефонувати нам, або написати у зручний для Вас месенджер. Створимо ідеальне, неповторне для Вашого простору та інтер’єру.

Поширити:
Інформативні статті про те, що буде корисним та про те, що надихає

Переходь у наш влог, читай нас у інстаграм

- поради на кожен день

Дружи з нами, пиши нам у:
На початок
Close
Зворотній зв'язок
- залиште заявку і ми якомога швидше перетелефонуємо вам

  * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

  Close
  Розрахувати вартість виробу
  - оберіть варіант, який потрібно прорахувати
  - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію
  КУХНІ

  Прорахувати кухню типу г-подібна, кутова, з острівком, пряма і т.д.

  Прорахувати кухню

   Підбір кухні
   Яку форму кухні підходитья для Вас?
   Підбір кухні
   Вкажіть розміри, можна приблизні
   Підбір кухні
   Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
   Підбір кухні
   З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
   Підбір кухні
   У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
   Підбір кухні
   Вкажіть запланований бютжет
   Підбір кухні
   Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
   Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
   Куди прислати Вам результат?
   по завершеню тесту - подарунок
   А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
   diana
   Дякуємо за вашу заявку!
   Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
   Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
   2
   3

    * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

    Close

     Підбір кухні
     Яку форму кухні підходитья для Вас?
     Підбір кухні
     Вкажіть розміри, можна приблизні
     Підбір кухні
     Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
     Підбір кухні
     З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
     Підбір кухні
     У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
     Підбір кухні
     Вкажіть запланований бютжет
     Підбір кухні
     Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
     Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
     Куди прислати Вам результат?
     по завершеню тесту - подарунок
     А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
     diana
     Дякуємо за вашу заявку!
     Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
     Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
     diana
     Діана

     менеджер по турботі до клієнтів

     Розробимо кухню, про яку мрієте. Розкажіть трішки про свої побажання і я підберу для вас найкращі варіанти.

     по завершеню тесту - подарунок
     Close
     Прорахунок інтер'єрних перегородок

      Це тип перегородки "під ключ", вона вже: порізана, з візерунком, пошліфована, поґрунтована, пофарбована та полакована - готова до встановлення.

      * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

      Close
      Розрахувати вартість виробу
      - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію

       * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності