fbpx
меблі на замовлення
сімейний бренд
Шафа-купе у спальню з сучасною системою відкривання
kitchen 2

Усе про шафи-купе, їх види та дизайни

# 17.10.2021
v.v.paskevych

Для кожного важливо мати місце, де поміститься усе і, навіть, більше. Мова про шафи, варіанти їх виготовлення, поради щодо стилю, дизайну та їхнє розміщення в залежності від приміщення.

Шафа-купе, основні види :

Шафи – купе ділять на:

 • окремо стоячі шафи (корпусні шафи-купе)
 • вбудовані шафи

Біла шафа модерн з підсвідкою

Окремо стояча шафа-купе – це шафа, яка має в собі нижні, бокові, верхні та задні стінки матеріалу і, при монтуванні, є оремо стоячою конструкцією, яка може бути встановленою в будь-якому місці. У підсумку виходить єдина автономна конструкція, яка може бути встановлена в будь-якому місці. Таку шафу ще називають корпусною.

Переваги корпусної шафи-купе:

Шафа-купе у спальню з сучасною системою відкривання

1) Окремо стоячі шафи – купе мають їх перед вбудованими можливістю перемістити їх в інше місце, не розбираючи при цьому, саму кон

струкцію;

2) При такому типі виготовлені меблів для зберігання одягу, ви не пошкодите стін та ремонту квартирі, в інтер’єрі, а коли виникне потреба – можна розібрати й зібрати шафу декілька разів і це жодним чином не вплине на кріплення, механізми та внутрішнє наповнення шафи.

Мінуси: ціна окремо стоячої шафи – купе дещо дорожча ніж у вбудованої: розхід матеріалу вищий і задня стінка забирає дещо більше місця у кімнаті.

Вбудована шафа-купе: це шафа-купе, в якій немає корпусу, а заміною бічних, задніх та бокових стінок служать: стіни, стеля і підлога приміщення. Така шафа складається з фасадів (розсувних дверей) і внутрішнього наповнення.

Оскільки, всередині вбудованої шафи-купе нічим не закривається – при відкритих дверях

Вбудована шафа-купе з дзеркальними фасадами

за речами та одягом залишаються видно шпалери, фарба або штукатурка, можливо, не готовий ремонт.

Тому перед установкою рекомендуємо підготувати місце, де буде монтуватися виріб, – поклеїти шпалери, обштукатурити

або пофарбувати стіни. Але якщо з цим виникнуть труднощі, без проблем – можемо зашити листами ДВП, які закриються усі ці

моменти.

Переваги вбудованої шафи-купе:

1) можливість зробити їх будь-якого розміру з урахуванням нерівностей стін, перепадів висот стелі, нестандартної глибини, круглих кутів і т.д.

2) ціна: все дуже логічно – матеріалу менше, ціна – нижча.

Мінуси:

1) При монтажі свердляться стіни, підлога, стеля і вже тоді до них закріплюються усі деталі наповнення шафи.

2) Не можна з легкістю перевезти в інше місце, скоріш за все, що розміри не підійдуть і їх треба буде підлаштовувати (підрізати) елементи конструкції, або замовляти нову шафу.

Шафи – купе за формою бувають:

 • прямі
 • радіусні
 • кутові г-подібні шафи-купе;
 • скошені шафи-купе;
 • трикутні
 • шафи-купе з відкритою серединою (наприклад, для ТБ).

На вибір форми шафи буде впливати форма розміщення кімнати, куди планується встановлення конструкції. Потрібно чітко розуміти який простір використати тоді буде зрозуміло який варіант обрати.

Переглянути варіанти виготовлених шафи-купе, які вже реалізовані у Тернополі, Львові, Рівно, Івано-Франківську, Києві та в інших містах та отримати прорахунок  можете на сторінці “шафи” .

Дводверна шафа-купе у спальню

Матеріали для шаф купе: ДСП та МДФ

Матеріали використовують такі ж як і для усіх інших типів меблів: дсп, мдф і в рідких випадках дерево, позаяк, у нього ціна суттєво вища ніж в інших та є обмеження у текстурах.

ДСП – найпопулярніший та найдоступніший матеріал у виробництві меблів з великою кількістю ламінацій та кольорів. Переваги:

 • дешевий
 • великий вибір текстур, кольорів, ламінацій (плівки, що покриває щит дсп)
 • володіють хорошими тепло- і звукоізоляційними властивостями
 • легкий в обробці та виготовленні меблів (добре “тримає” шурупи та цвяхи)
 • високий термін служби меблів.

Якщо слідувати простої рекомендації по догляду ДСП, то можна збільшити термін служби виробу із цього матеріалу в декілька разів.

Правило 1: захист від прямих сонячних променів влітку

Порівння мдф та дсп

Правило 2: не різати, не колоти й нічого не розливати на ДСП, особливо, у місця кромкування виробу.

Правило 3: не витирати меблі агресивною хімією.

Як відрізнити МДФ від ДСП – дуже просто: гляньте на взірці. МДФ буде виглядати на зрізі максимально однорідно (взірець зверху), а в ДСП буде видно груба стружка (нижній взірець).

МДФ – дере волокниста плита, з високими механічними властивостями.

Переваги:

 • екологічна безпека матеріалу (завдяки складу МДФ його використовують для виготовлення меблів у дитячі, лікарні та ін)
 • його можна встановлювати у кімнати з підвищеною вологою (з відносною вологістю до 80%, проти 60% для дерев’яних виробів)
 • стійкий до навантажень та механічних впливів
 • Плити добре сприймають фрезерування, тому шафи з МДФ красуються різьбленими фасадами й витонченими лініями, а також, можуть бути й з використанням елементів округлої форми.

З мінусів:

 • ціна – значно дорожча ніж у ДСП.
 • вага – меблі із МДФ будуть суттєво важчими за меблі з ДСП. Але це не є суттєвим мінусом, якщо у вас є ліфт =)

А також, деякі елементи, особливо дизайни інтер’єрів потребують використання таких рішень у меблях, задовольнити які може тільки МДФ (фото прикладу нижче)

Врізні ручки у шпонованій шафі

Чудовим рішенням є комбінування матеріалів МДФ та ДСП. Чудові ідеї можна побачити нижче: ДСП – корпус, а фасади для шафи з МДФ. В інтер’єрі таке рішення буде виглядати дуже сучасно та стильно, і збільшить, при цьому експлуатаційний термін конструкції. Дані матеріали є чудовим рішенням

Види шаф купе в залежності від приміщення

Шафа – купе – це тип меблів, який є в будь-якому будинку, в квартирі, незалежно від виду дизайну інтер’єру. Різні варіанти та види конструкцій дозволяють підібрати меблі під будь-який тип кімнати, простір і її габарити. А правильно розроблена шафа – купе буде слугувати не лише родзинкою простору, але й бути максимально практичним рішенням для зберігання необхідного.

Перед тим як визначаються де і яку шафу замовити, спочатку обирають простір, місце, де буде знаходитись майбутня шафа, що й зразу визначить її форму та розмір і обираються матеріали для цього. В залежності від функціоналу приміщення та розмірів корисної площі шафи купе можна розмістити:

 • шафи – купе у прихожу;
 • шафи – купе у вітальню;
 • шафи – купе у спальню;

Прихожі: Найчастіше коридор – це вузький простір, тому частим рішенням в передпокій є не розпашні, а розсувні двері, які дозволяють краще економити простір. Хорошим рішенням є встановити дзеркало у систему розсувних дверей, що дозволить візуально збільшити розміри кімнати й, перед виходом, оцінити свій образ у повний ріст.

Шафа для прихожої дизайн

Розпашна шафа у прихожу

Розпашна шафа у прихожу

Шафа-купе у спальню: чудово підходять у такий вид кімнатине потребує вільного місця, як, наприклад, стандартні розпашні двері і її можна встановлювати навіть на мінімальній відстані від ліжка і вона не буде заважати Вам відпочивати.

Шафа у спальній

Перед тим, як обрати шафу-купе у спальню, варто добре проаналізувати та обдумати, який саме стиль шафи, наповнення, вид: вбудовану чи ні, з зовнішніми полицями чи без, Вам обрати. Якщо є сумніви – краще звернутись до наших спеціалістів, які підготують для Вас індивідуальний список рекомендацій щодо підбору шафи у спальню, які підкреслять не лише дизайн в кімнаті, але й зроблять.

Фарбовані різьблені фасади для шафи-купе Сучасні рішення та поєднання дизайнів: Шафа-купе у спальню з використанням різьблених елементів на фасадах

 

 

 

 

Шафа-купе у вітальню: Виконаний за індивідуальним замовленням є відмінним рішенням окраси центральної зони в кімнаті. Шафа може вміщувати у собі зовнішні полиці, дзеркало на фасадах для збільшення простору, або ж ні. Також можна виконати такий тип меблів з переходом шафи у зону ТВ. Це дозволить правильно використати місце вітальні та зробити його більш практичним.

Вмонтована коричнева, кофейна шафа на замовлення Тернопіль

Купити шафу – купе Тернопіль, якого виробника обрати ?

Вирішивши замовити шафу-купе за власними розмірами, або купуючи готовий, не женіться за дешевизною, адже, завжди знайдеться той, хто зробить дешевше. Тільки коли стане питання щодо якості виробу, чи, наприклад, не прийде полиця для взуття – Ви можете опинитись у ситуації, де важко буде довести свою правоту і заставити такого “якісного” виробника відповідати за таке замовлення.

При виборі виробника зверніть увагу на термін існування компанії, адже фірми, які довгий час на ринку, піклуються про свою репутацію. Меблі На Замовлення Паскевич уважні до кожного виробу і вже 15 років проєктують, виготовляють та монтую меблі на радість собі та своїм замовникам.

Логотип Меблі На Замовлення Паскевич

Ще залишились запитання щодо виготовлення шафи – купе на замовлення – запросіть наших професійних дизайнерів на заміри та створення проєкту. Незалежно від стадії ремонту – ця зустріч буде інформативною, корисною та допоможе уникнути безлічі нюансів при виготовлені бажаних меблів.

Поширити:
Інформативні статті про те, що буде корисним та про те, що надихає

Переходь у наш влог, читай нас у інстаграм

- поради на кожен день

Дружи з нами, пиши нам у:
На початок
Close
Зворотній зв'язок
- залиште заявку і ми якомога швидше перетелефонуємо вам

  * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

  Close
  Розрахувати вартість виробу
  - оберіть варіант, який потрібно прорахувати
  - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію
  КУХНІ

  Прорахувати кухню типу г-подібна, кутова, з острівком, пряма і т.д.

  Прорахувати кухню

   Підбір кухні
   Яку форму кухні підходитья для Вас?
   Підбір кухні
   Вкажіть розміри, можна приблизні
   Підбір кухні
   Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
   Підбір кухні
   З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
   Підбір кухні
   У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
   Підбір кухні
   Вкажіть запланований бютжет
   Підбір кухні
   Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
   Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
   Куди прислати Вам результат?
   по завершеню тесту - подарунок
   А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
   diana
   Дякуємо за вашу заявку!
   Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
   Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
   2
   3

    * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

    Close

     Підбір кухні
     Яку форму кухні підходитья для Вас?
     Підбір кухні
     Вкажіть розміри, можна приблизні
     Підбір кухні
     Чи знаєте висоту своєї кухні (приміщення)?
     Підбір кухні
     З якого матеріалу плануєте стільницю у кухню ?
     Підбір кухні
     У вас є приблизний проект, креслення, схема або просто фото кухні (кухонь), які подобаються?
     Підбір кухні
     Вкажіть запланований бютжет
     Підбір кухні
     Залишилось дізнатись - як з Вами зв'язатись
     Заповніть форму з інформацією - отримайте розрахунок вартості та бонус. Ми підберемо для Вас найкращу пропозицію і якомога швидше відправимо її Вам
     Куди прислати Вам результат?
     по завершеню тесту - подарунок
     А тут зможете забрати Ваш бонус після заповнення форми
     diana
     Дякуємо за вашу заявку!
     Найближчим часом ми зателефонуємо Вам. А поки - отримайте свою першу невеличку знижку та розгляньте декілька прикладів кухонь та їх приблизні прорахунки. Клікай на "Сюрприз та прорахунки кухонь тут".
     Маленький сюрприз та прорахунки кухонь тут
     diana
     Діана

     менеджер по турботі до клієнтів

     Розробимо кухню, про яку мрієте. Розкажіть трішки про свої побажання і я підберу для вас найкращі варіанти.

     по завершеню тесту - подарунок
     Close
     Прорахунок інтер'єрних перегородок

      Це тип перегородки "під ключ", вона вже: порізана, з візерунком, пошліфована, поґрунтована, пофарбована та полакована - готова до встановлення.

      * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

      Close
      Розрахувати вартість виробу
      - залиште заявку і ми якомога швидше підберемо для Вас найкращу пропозицію

       * Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності